logo
Solliciteer nu

Meet the crew

In 2015 werd het officiële startschot van Maxicon gegeven, met als focus het outsourcen van technische medewerkers. Vandaag zijn we ondertussen met meer dan 220 mensen actief, die dag in dag uit klaar staan voor technische ondersteuning in diverse sectoren. Een team vol talent om trots op te zijn.

TEAMWORK MAKES THE DREAM WORK

De Maxinauten

emmanuel.bekaert@maxicon.be
0472 264 680
T 051 79 20 20
Emmanuel Bekaert
Bestuurder
HQ
sophie.vangheluwe@maxicon.be
0476 981 780
T 051 79 20 20
Sophie Vangheluwe
COO
HQ
trui.goderis@maxicon.be
0477 804 674
T 051 79 20 20
Trui Goderis
General Manager
HQ
ula.naert@maxicon.be
0473 218 071
T 051 79 20 20
Ula Naert
HR & Sales Manager Technix
HQ
rebecca.hendryckx@maxicon.be
0472 461 904
T 051 79 20 20
Rebecca Hendryckx
HR Recruitment Officer Technix
West-Vlaanderen
maaike.vereertbrugghen@maxicon.be
0472 501 420
T 09 230 08 80
Maaike Vereertbrugghen
HR Recruitment Officer Technix
Oost-Vlaanderen & Antwerpen
naomi.vanransbeeck@maxicon.be
0477 800 695
T 089 82 10 10
Naomi Van Ransbeeck
HR Recruitment Officer Technix
Limburg
laura.reynaert@maxicon.be
0477 803 048
T 051 79 20 20
Laura Reynaert
HR Recruitment Officer Xellent
West- en Oost-Vlaanderen
lien.vanderhaeghen@maxicon.be
0487 623 433
T 051 79 20 20
Lien Vanderhaeghen
Commercieel Recruiter Retail & Logistix
West- & Oost-Vlaanderen
chanel.gille-turin@maxicon.be
0474 350 204
T 051 79 20 20
Chanel Gille-Turin
Sales Manager Technix
West-Vlaanderen
deborah.vantomme@maxicon.be
0470 441 504
T 051 79 20 20
Deborah Vantomme
Business Unit Manager Technix
West-Vlaanderen
emilie.deleuze@maxicon.be
0472 125 216
T 09 230 08 80
Emilie Deleuze
Business Unit Manager Technix
Oost-Vlaanderen & Antwerpen
martina.dipaolo@maxicon.be
0477 806 729
T 089 82 10 10
Martina Di Paolo
Business Unit Manager Technix
Limburg
bram.vanmeulebroeck@maxicon.be
0477 803 737
T 051 79 20 20
Bram Van Meulebroeck
Business Unit Manager Xellent
West- en Oost-Vlaanderen
kaatje.cracco@maxicon.be
0478 067 234
T 051 79 20 20
Kaatje Cracco
Health & Safety Manager
HQ
melanie.storme@maxicon.be
0471 115 643
T 051 79 20 20
Melanie Storme
Marketing & Communication
HQ
kayla.coussement@maxicon.be
0477 804 065
T 051 79 20 20
Kayla Coussement
Payroll Officer
HQ
emily.ostyn@maxicon.be
0470 441 498
T 051 79 20 20
Emily Ostyn
Fleet & Facility Manager
HQ
danitsja.deneve@maxicon.be
0497 846 844
T 09 230 08 80
Danitsja Deneve
Fleet & Administration Officer
HQ

werken bij maxicon?

Roeselare HQ

Onledebeekstraat 15
8800 Roeselare

051 79 20 20
info@maxicon.be

Landegem

Vosselarestr. 73 unit 15
9850 Landegem

09 230 08 80
info@maxicon.be

Oudsbergen

Industrieweg-Noord 1195A
3660 Oudsbergen

089 82 10 10
info@maxicon.be

Antwerpen

Brusselstraat 51
2018 Antwerpen

09 230 08 80

info@maxicon.be

BE 0642.741.301
Maxicon Retail bv BE0692.747.274 - Maxicon Skills bv BE0789.941.967